Šiandien paskelbta: 2Viso skelbimų: 956Šiandien yra gegužės 25 d.
Įdėti skelbimą
PRISIJUNKITE
Jūs dar nesate registruotas ŽemaitijosSkelbimai.lt vartotojas?
Būtinai užsiregistruokite čia

Prisiminti
Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti su Facebook Prisijungti su Google+

Skelbimų talpinimo planai

Nuolat siekiame, kad "Žemaitijos Skelbimai" taptų Jūsų nuolatiniu skelbimų paieškos bei talpinimo įrankiu. Tačiau taip pat negalime nepastebėti kai kurių vartotojų piknaudžiavimo nemokamais skelbimais. Mūsų administracija kasdien pašalina per 100 klaidingų, pasikartojančių ar kitaip mūsų taisykles pažeidžiančių skelbimų. Pažeidėjus nuolat informuojame apie pažeidimus bei prašome jų nekartoti. Kadangi mūsų prašymai lieka ignoruoti, o apriboti teisę naudotis skelbimų lenta yra iš dalies nesąžininga, nes blokuojant vieną IP adresą iki 10-15 kitų vartotojų taip pat negalės naršyti svetainėje nors jie taisyklių ir nepažeidė. Dėl šios priežasties esame priversti ieškoti būdų kaip išlaikyti tvarkingą skelbimų lentą neblokuojant lankytojų IP adresų.

Skelbimų talpinimo planai. Kas tai?

Nuo šiol www.zemaitijosskelbimai.lt svetainėje atsirado skelbimų talpinimo planai skirti verslui. Tai priemonė mūsų manymu padėsianti palaikyti tvarkingą skelbimų lentą, kadangi nemokamai svetainėje bus galima patalpinti tik 15 skelbimų. Manome, kad 15 skelbimų yra pakankamas skelbimų kiekis tiek privatiems asmenims, tiek smulkiąjam verslui. Skelbimų talpinimo planai taip pat privers pasvarstyti ar visi patalpinti skelbimai vis dar aktualūs, galbūt vietoj naujo skelbimo kūrimo bus galima pakoreguoti seniau patalpintą skelbimą.

Ar įmonės gali talpinti skelbimus naudojantis planu "Privatiems"?

Visi fiziniai asmenys bei įmonės gali talpinti skelbimus naudojantis planu "Privatiems" jeigu leidžiamas talpinti skelbimų kiekis yra pakankamas.

Kaip reikia užsakyti skelbimų talpinimo planą?

Viršijus leidžiamą talpinti skelbimų limitą įėjus į naujo skelbimo talpinimo langą Jums atsivers dešiniau paveiksėlyje pateikta informacija su mygtukais "Užsakyti" ties kiekvienu planu. Atsakingai pasirinkite kokio skelbimų talpinimo plano Jums reikia ir sekite tolimesniais nurodymais puslapyje.

 

 

 

 

Jeigu turite įdėjų arba problemų su kuriomis susiduriate naudojantis www.zemaitijosskelbimai.lt - rašykite mums el. paštu info@zemaitijosskelbmai.lt

 

Ačiū, kad esate su mumis!
Žemaitijos skelbimai administracija